Топ Новини

Янукович відродить відомство Бродського

2 листопада 2011 в 10:18
Уряд недостатньо ефективно працює над питаннями дерегуляції, вважає глава держави.
rabota_business_nalog_41_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Дерегуляцію, яка задекларована Урядом, підприємці слабо відчувають. Не працюють «єдині вікна». Залишається значним тиск контролюючих органів на підприємства», - констатував глава держави.

«У зв'язку з цим запитую: які об'єктивні труднощі у сфері підприємництва завадили Уряду усунути численні дублювання документів, що подаються для одержання дозволів; забезпечити зміну підходів до здійснення державного нагляду з прямого контролю до профілактики й запобігання порушенням законодавства?» - сказав Президент, звертаючись до уряду.

«Якщо єдина причина – це Комітет з підприємництва, який ліквідували, я вчора сказав Миколі Яновичу (Азарову): відновлюємо роботу комітету. І давайте подивимось, що з цього вийде», - додав В.Янукович.

Глава держави, крім того, поставив перед урядовцями питання щодо досі не розроблених законопроектів про встановлення відповідальності посадових осіб контролюючих органів за недотримання ними процедур контролю та за збитки, завдані суб’єкту господарювання.

«Належне вирішення цих питань могло б суттєво покращити бізнес- та інвестиційний клімат у країні», - зазначив президент.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...