Топ Новини

Янукович ветував закон про щоквартальну сплату єдиного внеску держсоцстрахування

14 серпня 2012 в 12:23
Президент застосував право вето до закону "Про внесення змін до статті 9 і 25 закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".
yanukovich 30584.jpg
president.gov.ua

Президент України Віктор Янукович повернув до Верховної Ради зі своїми пропозиціями закон, який вводить новий період сплати єдиного внеску загальнообов'язкового державного соціального страхування для фізичних осіб-"спрощенців" - щоквартальний - замість чинного щомісячного.

Президент запропонував зберегти діючий щомісячний термін сплати єдиного внеску держсоцстрахування гірничими підприємствами - не пізніше 28 числа - з метою забезпечення своєчасної сплати і зниження фінансового навантаження на такі підприємства.

"Щоб уникнути негативного впливу закону, що надійшов на підпис, на фінансовий стан гірничих підприємств вважаю за необхідне зберегти нині діючу норму в законі України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування". Платники єдиного внеску, окрім платників, зазначених у пунктах 4 і 5 частини першої статті 4 цього закону, зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця, окрім гірничих підприємств, які зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця", - йдеться у пропозиціях глави держави.

Як повідомлялося, Рада прийняла зазначений закон 5 липня.

Читайте також:

«Спрощенцям» і приватним підприємцям полегшили сплату єдиного соціального внеску

Зменшення єдиного соцвнеску допомогло б перейти до «білих» зарплат

Розмір соціального внеску Кабмін планує визначати величиною бізнесу

Пенсійний фонд хоче позбавляти «спрощенців» права сплачувати єдиний податок за несвоєчасну сплату єдиного внеску

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...