Топ Новини

Янукович схвалив спрощення системи дозвільного документів

30 листопада 2011 в 15:32
Президент України Віктор Янукович підписав низку законів, набрання чинності якими вдосконалить систему видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, а відтак позитивно позначиться на бізнес-кліматі в Україні.
nalog_goss_business_650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Зокрема глава держави підписав:

• Закон №3993-VI «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» щодо розширення мережі дозвільних центрів.

Законом встановлюється необхідність створення дозвільних центрів на обласному (регіональному) рівні. Це дозволить громадянам та підприємцям користуватися перевагами отримання документів дозвільного характеру за єдиною зручною процедурою та виключить необхідність звертатися окремо до кожного територіального органу, якщо відповідний дозвіл надається на обласному рівні.

• Закон №3994-VI «Про внесення змін до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» щодо порядку видачі копії ліцензії».

Закон спрямований на врегулювання питання щодо видачі копії ліцензії фізичним особам – підприємцям для здійснення ліцензованих видів господарської діяльності за новим місцем провадження такої діяльності.

• Закон №3995-VI «Про внесення змін до Закону України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності».

Законом виключаються з Переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності пункти, якими до документів дозвільного характеру віднесено свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю та свідоцтво на право зайняття нотаріальною діяльністю.

Виключення зазначених свідоцтв із згаданого Переліку усуне необхідність отримувати додатковий дозвільний документ для цих видів діяльності, сприятиме упорядкуванню дозвільних процедур.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...