Топ Новини

Янукович схвалив обов'язкове додавання біоетанолу в бензин

17 липня 2012 в 14:04
Вміст 5% біоетанолу в бензині буде рекомендовано з 2013 року, а обов'язковий вміст біоетанолу в розмірі не менше 5% передбачається в 2014-2015 роках. З 2016 року обов'язковий вміст біоетанолу в моторних бензинах має скласти не менше 7%.
Benzin.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Президент України Віктор Янукович підписав закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо виробництва та використання моторних палив з вмістом біокомпонентів». Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла даний закон 19 червня.

Документом визначено, що вміст біоетанолу у бензинах моторних, які виробляються та/або реалізуються на території України, буде становити: у 2013 році - рекомендований вміст не менше 5% (об'ємних); у 2014-2015 роках - обов'язковий вміст не менше 5% (об'ємних); з 2016 року - обов'язковий вміст не менше 7% (об'ємних).

Крім того, пропонується встановити, що діяльність, пов'язана з виробництвом бензинів моторних сумішевих або з додаванням (змішуванням) біоетанолу та/або біокомпонентів на його основі до вуглеводневої основи (бензинів, фракцій, компонентів тощо), здійснюється підприємствами, перелік яких визначається Кабінетом міністрів за поданням центрального органу виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у паливно-енергетичному комплексі.

Читайте також:

«Укрспирт» планує виробляти по 200 тис. тонн біоетанолу на рік

А-95 бензин доступным">АМКУ наказав заправкам зробити А-95 бензин доступним

Держава буде стимулювати виробництво і споживання біопалива в Україні

В Україні будуть додавати в бензин біоетанол

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...