Топ Новини

Янукович підписав пенсійну реформу

9 вересня 2011 в 17:32
Президент Україна Віктор Янукович підписав Закон України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" повідомляється на сайті глави держави в п'ятницю.
yanik.jpg
president.gov.ua

Закон був прийнятий Верховною Радою України 248 голосами 8 липня поточного року з ініціативи Кабінету міністрів України. Законом передбачається внесення низки змін у 22 законодавчих акти, в тому числі закони "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", "Про пенсійне забезпечення", "Про недержавне пенсійне забезпечення", "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам" , "Про прокуратуру", "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб", "Про державну службу", " Про наукову і науково-технічну діяльність", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про статус народного депутата України", " Про судоустрій і статус суддів".

Як раніше повідомлялося, закон про пенсійну реформу був переданий на підпис президенту в четвер.

Закон про пенсійну реформу був прийнятий парламентом у липні нинішнього року, однак спікер Верховної Ради Володимир Литвин не підписував його в зв'язку з тим, що в тексті документа були виявлені неточності.

Верховна Рада проголосувала у вівторок, 6 вересня, за необхідні поправки до тексту цього документа, після чого юридичне управління парламенту доопрацювало документ з урахуванням цих поправок.

Новий закон набирає чинності з 1 жовтня 2011 року.

Як повідомлялося, опозиція має намір звернутися до Конституційного Суду України щодо визнання пенсійної реформи неконституційною.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...