Топ Новини

Янукович обіцяє за десять років забезпечити молодь житлом

26 грудня 2011 в 07:01
Ефективна реалізація державної програми «Доступне житло» є важливою умовою для успішної самореалізації громадян, насамперед молоді, в Україні. Про це сказав президент України Віктор Янукович в інтерв’ю програмі «Вечори з Віталієм Коротичем», повідомила прес-служба глави держави.
yanukovich__28_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Сьогодні, наголосив президент, влада має докласти всіх зусиль, щоб забезпечити громадянам мотивації для життя і роботи в своїй державі. «Треба створювати всі умови, щоб у людей буда можливість працевлаштуватися. А для цього потрібне житло, потрібна гідна заробітна плата», – зазначив В.Янукович. Програма «Доступне житло» - одна з найважливіших в цьому контексті, зауважив він.  

«Ця програма передбачає, що ми повинні за короткий період часу – за п’ять,  максимум десять років, побудувати велику кількість житла. Є така мета. Така програма вже практично підготовлена», – підкреслив президент.

«Ми суттєво вивчили цю проблему. І я знаю, що це буде впливати і на зростання економіки, і на народжуваність. Йдеться про комплексне питання… І це буде величезна справа для людей, для молоді», – зазначив глава держави. 

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...