Янукович обіцяє інвесторам сприятливі умови

19 травня 2011 в 11:37
Президент Віктор Янукович вважає своїм обов'язком створити сприятливі умови для роботи інвесторів в Україні. Про це він сказав у четвер, 19 травня, під час відвідування приватного акціонерного товариства «Єврокар», спілкуючись із членом Ради директорів компанії Skoda Auto Богданом Войнером, повідомляє прес-служба президента.

В.Янукович зазначив, що добре пам'ятає часи створення підприємства «Єврокар». «Мені цікаво бачити прогрес на підприємстві, всупереч проблемам, з якими йому доводиться стикатися», - сказав він.

Президент у цілому відзначив покращення інвестиційного клімату у нашій державі. Він підкреслив, що він приділяє велику увагу роботі над удосконаленням державної регуляторної політики та податкової бази, боротьбі з корупцією.

Нагадаємо, що Андре Куусвек, директор Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні вважає, що інвестиційний клімат в Україні за останній час погіршився, а корупція нікуди не зникла. Відповідаючи на запитання «Чи спостерігаєте покращення інвестиційного клімату в Україні», А.Куусвек заявив: «Ні, навпаки - інвестиційний клімат погіршився. Корупція як була, так і залишилася. Окрім того, наші клієнти говорять про те, що на місцях йде величезний тиск на бізнес через різні інспекції (санітарні, податкові, екологічні тощо)».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...