Топ Новини

Янукович має намір поглибити співпрацю щодо газу з Росією

21 грудня 2011 в 06:41
Україна і Росія надалі повинні поглиблювати співпрацю у газовій сфері. Про це президент України Віктор Янукович заявив під час зустрічі з президентом Росії Дмитром Медвєдєвим.
_medvedev.jpg
president.gov.ua

На переконання В.Януковича, сьогодні важливо якомога швидше завершити українсько-російські перемовини з газових питань. «Дуже важливо, щоб ця робота йшла до завершення. Ми налаштовані ці перемовини не просто завершувати, ми налаштовані їх перевести у середньострокове русло, щоб частину питань ми могли вирішити зараз, в цьому році, і прийняти якісь стратегічні рішення. Надалі, звичайно, нам треба поглиблювати питання співпраці у газовій сфері», - заявив він.

«Мене тішить, що у нас пішло взаєморозуміння, і в результаті є перспектива», - зазначив він.

Зі свого боку президент Росії також висловився за важливість співробітництва наших країн у газовій сфері.

«Існують різні підходи, яким чином налагодити це партнерство. Я вважаю, що вже час це зробити. Це було б вигідно і для російського, і для українського народів. Що стосується конкретних моментів, думаю, ми могли б розпочати ці перемовини. Але надалі цю тему повинні продовжити наші уряди», - сказав Д.Медвєдєв.

Говорячи про українсько-російську співпрацю в інших сферах, президент України, зокрема, звернув увагу на гарну динаміку в питаннях атомної енергетики. «Наші компанії, на наш погляд, працюють ефективно. У нас хороша перспектива співпраці», - сказав В.Янукович. На його думку, Україна і Росія також можуть посилити співпрацю у транспортуванні електроенергії.

Президент високо оцінив організацію і рівень проведення 20-го засідання Ради Голів держав-учасниць СНД.

В.Янукович, окрім того, назвав позитивним рішення про зону вільної торгівлі в рамках Співдружності. «Те, що ви прийняли це, я скажу, історичне рішення - дуже добре. Це надихає всіх. Але треба подумати, щоб ми синхронізували наші дії щодо ратифікації (цього документа)», - зазначив він. Президент звернувся до свого російського колеги з проханням взяти на себе координацію цього питання.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...