Топ Новини

Янукович хоче дружити з Індією економіками

10 грудня 2012 в 08:22
За словами глави української держави, Україна розглядає Індію як одного з найважливіших партнерів у Південній Азії і хотіла б почути пропозиції про співпрацю в тих сферах, які для неї найбільш цікаві.
26324.jpg
president.gov.ua

Президент України Віктор Янукович зустрівся у понеділок, 10 грудня, у Нью-Делі (Індія) з міністром закордонних справ республіки Салманом Куршидом. Під час зустрічі глава української держави заявив, що Україна розглядає Індію як одного з найважливіших партнерів у Південній Азії.

«Ми готові разом з вами працювати над тим, щоб знайти спільні інтереси у тих галузях економіки, які для нас традиційно сильні», - сказав Янукович, повідомляє прес-служба.

Янукович додав, що хотів би почути від індійської сторони пропозиції про співпрацю в тих сферах, які для неї найбільш цікаві.

Він окремо наголосив, що Україна дуже цінує співпрацю з Індією у рамках міжнародних організацій, особливо ООН.

Янукович висловив сподівання, що обопільне бажання України та Індії поглиблювати ефективне співробітництво буде і надалі забезпечувати розвиток відносин двох країн. У цьому контексті він відзначив важливість активного політичного діалогу на вищому рівні і звернув увагу на ефективний робочий діалог між зовнішньополітичними відомствами України та Індії. «Це дуже правильно, і я це вітаю», - зазначив Янукович.

У свою чергу, Куршид підкреслив важливість державного візиту президента України до Індії. Він зазначив, що сьогодні в України та Індії є багато питань для обговорення.

«Хотів би почути Ваші пропозиції про ті напрямки, де ми можемо і надалі будувати наші відносини, як ми можемо зміцнити нашу дружбу і розширювати економічне співробітництво з тим, аби підняти її на більш високий рівень», - сказав Куршид.

Він також відзначив необхідність ведення інтенсивного політичного діалогу між країнами на високому рівні.

Як повідомляло ZN.UA, офіційний візит Януковича до Індії проходить з 9 по 12 грудня. Далі він має намір відвідати Литву - візит президента запланований на 17-18 грудня.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...