Топ Новини

Янукович доручив новому голові податкової активізувати відшкодування ПДВ "автоматом"

11 листопада 2011 в 15:19
Державна податкова служба має активізувати роботу щодо автоматичного режиму відшкодування податку на додану вартість. Відповідне доручення президент України Віктор Янукович дав голові ДПС Олександру Клименку.
nalog_pdv_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Зокрема глава держави наголосив, що податкова служба має ефективніше відпрацьовувати ці питання та якісніше проводити роз’яснювальну роботу з платниками щодо критеріїв, які дозволяють отримувати автоматичне відшкодування ПДВ.

В свою чергу О.Клименко "підтвердив" таку тезу Януковича, назвавши її "надважливим питанням". "Оперативне повернення коштів підприємствам реального сектору економіки – запорука економічного розвитку всього бізнес-середовища", –  наголосив він.

За січень-серпень в автоматичному режимі відшкодовано 12,2 млрд. грн. ПДВ. Кількість платників, які отримали право на автомат за цей період, збільшилась майже вдесятеро.

За результатами опрацювання декларацій за серпень, поданих у вересні, 236 платників податків отримали право на автоматичне відшкодування ПДВ на суму 2,2 млрд. грн. Це понад половина від сум податку задекларованих до відшкодування за серпень.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...