Янукович дав добро на покупку Фірташем українського титану

22 липня 2011 в 10:42
Президент України Віктор Янукович підписав закон щодо скорочення переліку підприємств, що не підлягають приватизації, згідно з яким з цього переліку виключаються 10 об'єктів Мінагропрому і Мінпромполітики.
yanukovich__06.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Відповідний закон "Про внесення змін до закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" за № 3563-VI було підписано і опубліковано на сайті голови держави.

Законом виключаються з переліку об'єктів держвласності, що не підлягають приватизації, 6 об'єктів Мінагропрому: Державне підприємство "Шовкорадгосп "Апостолівський" (м.Апостолове Дніпропетровської обл.), "Шовкорадгосп "Криворізький" (с.Новопілля Криворізького району Дніпропетровської обл.), "Шовкорадгосп "Шотовський" (с.Веселівка Іванівського району Херсонської обл.), Український державний інститут скла та Виробниче об'єднання "Автоскло" (обидва - м.Костянтинівка Донецької обл.) і Славутський комбінат "Будфарфор" (м.Славута Хмельницької обл.).

Окрім того, з переліку об'єктів держвласності, що не підлягають приватизації, виключаються 4 підприємства Мінпромполітики, що підлягали корпоратизації. Це Кримське виробниче об'єднання "Титан" (Армянськ, АРК), Вільногірський державний гірничо-металургійний комбінат (м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл.), Іршанський державний гірничо-збагачувальний комбінат (ПРГ Іршанськ Володар-Волинського району Житомирської обл.) та Запорізький титано-магнієвий комбінат (м.Запоріжжя).

Титанові підприємства знаходяться під контролем бізнесмена Дмитра Фірташа.

Відповідний закон було прийнято Верховною Радою 5 липня. Законопроект було внесено до парламенту 24 червня народним депутатом (фракція Партії регіонів) Сергієм Майбородою та Юрієм Каракаєм.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...