Топ Новини

Янукович впевнений, що його реформи врятують економіку України в 2013 році

15 лютого 2013 в 11:29

Захищати Україну від негативних наслідків світової кризи Янукович має намір за рахунок зростання внутрішнього попиту і "стимулювання ділової активності, подальшого проведення реформ".

reformy yanukovich 34934
Янукович впевнений в успіху своїх реформ

Україна сподівається на збереження позитивних тенденцій, які дозволять забезпечити економічне зростання в 2013 році на 3,4%, незважаючи на всі можливі зовнішні виклики.

Про це заявив президент Віктор Янукович в інтерв'ю журналу "Україна і світ. Глобальний порядок денний 2013", створеному e співпраці The New York Times News Service & Syndicate і газети "Сегодня".

Він зазначив, що наша влада постійно вивчає ситуацію у світі і шукає захисні механізми для вітчизняної економіки. Зокрема, велика увага приділяється забезпеченню стабільності ситуації у макрофінансовій сфері.

Рятувати Україну від негативних наслідків світової кризи Янукович має намір за рахунок зростання внутрішнього попиту і "стимулювання ділової активності, проведення реформ". Зокрема, Янукович зазначив, що "подальше просування реформ, їх стимулюючий вплив на темпи економічного розвитку дозволяє прогнозувати темпи зростання реального ВВП в 2013 році на рівні 3,4%".

Економісти напророкували Україні падіння економіки в 2013 році

За словами Януковича, під час проведення економічних реформ увагу буде зосереджено у першу чергу на утриманні низької інфляції, формуванні режиму максимального сприяння бізнесу", а також модернізації інфраструктури і базових секторів економіки.

"Держава також буде розвивати людський капітал шляхом підвищення ефективності соціального захисту, поліпшення якості і доступності освіти, медичного обслуговування, реформи держслужби і виконавчої влади", - додав він.

Читайте також:

Янукович виявив чергові причини низького рівня реалізації реформ

Азаров визнав відставання від плану реформ, але пообіцяв виправити

Влада не зацікавлена в успішних реформ, необхідних МВФ, - екс-чиновник НБУ

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Pereira 15 февраля, 13:25 «Розвивати людський капітал» — у них це означає «Клепати капітал за рахунок людини звичайної», тому для цього треба провести реформу держслужби та виконавчої влади. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 25.77
EUR 27.74
Останні новини