Янукович впевнений, що його реформи врятують економіку України в 2013 році

15 лютого 2013 в 11:29

Захищати Україну від негативних наслідків світової кризи Янукович має намір за рахунок зростання внутрішнього попиту і "стимулювання ділової активності, подальшого проведення реформ".

reformy yanukovich 34934
Янукович впевнений в успіху своїх реформ

Україна сподівається на збереження позитивних тенденцій, які дозволять забезпечити економічне зростання в 2013 році на 3,4%, незважаючи на всі можливі зовнішні виклики.

Про це заявив президент Віктор Янукович в інтерв'ю журналу "Україна і світ. Глобальний порядок денний 2013", створеному e співпраці The New York Times News Service & Syndicate і газети "Сегодня".

Він зазначив, що наша влада постійно вивчає ситуацію у світі і шукає захисні механізми для вітчизняної економіки. Зокрема, велика увага приділяється забезпеченню стабільності ситуації у макрофінансовій сфері.

Рятувати Україну від негативних наслідків світової кризи Янукович має намір за рахунок зростання внутрішнього попиту і "стимулювання ділової активності, проведення реформ". Зокрема, Янукович зазначив, що "подальше просування реформ, їх стимулюючий вплив на темпи економічного розвитку дозволяє прогнозувати темпи зростання реального ВВП в 2013 році на рівні 3,4%".

Економісти напророкували Україні падіння економіки в 2013 році

За словами Януковича, під час проведення економічних реформ увагу буде зосереджено у першу чергу на утриманні низької інфляції, формуванні режиму максимального сприяння бізнесу", а також модернізації інфраструктури і базових секторів економіки.

"Держава також буде розвивати людський капітал шляхом підвищення ефективності соціального захисту, поліпшення якості і доступності освіти, медичного обслуговування, реформи держслужби і виконавчої влади", - додав він.

Читайте також:

Янукович виявив чергові причини низького рівня реалізації реформ

Азаров визнав відставання від плану реформ, але пообіцяв виправити

Влада не зацікавлена в успішних реформ, необхідних МВФ, - екс-чиновник НБУ

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Pereira 15 февраля, 13:25 «Розвивати людський капітал» — у них це означає «Клепати капітал за рахунок людини звичайної», тому для цього треба провести реформу держслужби та виконавчої влади. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...