Топ Новини

Янукович поїде на Всесвітній економічний форум у Давос обговорити енергетичні питання

21 січня 2013 в 19:00

Янукович розповість про важливість ролі та можливості України в забезпеченні транзитних потоків в Євразії. Також президент представить "бачення України її можливого вкладу в відновлення економічної стабільності на Європейському континенті та розвиток нових моделей взаємодії в енергетиці".

Президент Віктор Янукович 23-24 січня здійснить робочий візит до Швейцарії з метою участі в щорічному засіданні Світового економічного форуму (ВЕФ) у Давосі.

Про це повідомила прес-служба глави держави в понеділок, 21 січня.

Як зазначив глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін, пріоритетними питаннями для України в рамках засідання ВЕФ є розвиток інфраструктури та енергетична проблематика - ключові чинники зростання національної економіки.

Планується, що президент Янукович візьме участь у сесіях неформальних засідань світових економічних лідерів "Фундамент для відродження Європи" і "Енергетична інфраструктура в перехідному періоді".

Під час згаданих заходів будуть обговорюватися інноваційні ідеї відновлення зростання в Європі, широкий спектр питань сучасної світової енергетичної архітектури, зокрема, напрямки гарантування енергетичної безпеки Європи, геополітичні аспекти енергетичної політики, а також розвиток альтернативної енергетики.

Глава держави представить у своїх виступах бачення України її можливого вкладу в відновлення економічної стабільності на Європейському континенті та розвиток нових моделей взаємодії в енергетиці.

Президент України виступить як співдоповідач на пленарній сесії ВЕФ "Прискорення розвитку інфраструктури", акцентуючи на ролі, досвіді і можливостях України в забезпеченні транзитних потоків в Євразії за напрямами "Північ-Південь" і "Схід-Захід".

Передбачена окрема зустріч В.Януковича з Виконавчим головою Всесвітнього економічного форуму К.Швабом, під час якої будуть обговорені питання подальшого співробітництва України з ВЕФ, зокрема в рамках Ради щодо формування глобального порядку денного по Україні.

У ході роботи нинішнього засідання ВЕФ, темою якого є "Гнучкий динамізм", передбачається сформувати глобальні, регіональні і галузеві програми, спрямовані на стимулювання перетворень на відповідних рівнях, здатних протистояти викликам сучасності.

Читайте також:

Засновник форуму в Давосі не вірить у сучасний капіталізм

ВЕФ: Світ не в змозі впоратися з майбутніми економічними шоками

ЗМІ: Європейські лідери не захотіли офіційно зустрічатися з Януковичем, максимум - у кулуарах

Економісти ВЕФ назвали ризики десятиліття: брак води і крах фінансової системи

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...