Янукович повідомив про плани активізувати економіку, що падає

2 квітня 2013 в 19:52

Економіка України продовжує падати, незважаючи на "збільшення платоспроможності" населення. Янукович сподівається виправити ситуацію.

Виктор Янукович
Янукович на засіданні Комітету економічних реформ
www.3dsmodels.com

Реалізація Програми активізації розвитку економіки України на 2013-2014 роки дозволить компенсувати економічні втрати, заявляє президент Віктор Янукович.

"Активізація економіки, яку ми плануємо, безумовно, компенсує нам ті втрати, які ми маємо вже в цьому році, з початку року", - сказав Янукович на засіданні Комітету економічних реформ.

Говорячи про нинішню економічну ситуацію, президент, зокрема, відзначив, що другий рік поспіль Україна збільшує внутрішній товарообіг за рахунок збільшення платоспроможності населення.

Окрім того, за його словами, збільшується обсяг депозитів від населення, спостерігається позитивне сальдо у зовнішній торгівлі.

"І це також дає надію, що наші золотовалютні резерви нам вдасться, як мінімум, зберегти. А краще, безумовно, щоб ми їх покращили", - підкреслив Янукович.

У зв'язку з цим, за словами президента, залишається актуальним питання збереження темпів зростання економіки.

Нагадаємо, що українська економіка падає з середини минулого року. Так ВВП за III квартал 2012 року скоротився на 1,3%, а за IV квартал - на 2,5%. Даних щодо ВВП з початку року поки немає, однак падіння теми промислового виробництва прискорюються.

Читайте також:

Падіння промвиробництва в лютому прискорилося до 6%

Економіка України офіційно вступила в стадію рецесії

Економісти напророкували Україні падіння економіки в 2013 році

Після провалу минулого року Азаров знову сподівається, що економіка зросте на 3 відсотки

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...