Топ Новини

Янукович повідомив чиновникам про "зростання економічних показників"

24 квітня 2013 в 19:16

Янукович стверджує, що економічні показники в Україні показують зростання, хоча цифри статистики говорять про зворотнє.

Виктор Янукович
Президент сказав чиновникам неправду. Економіка падає

За результатами роботи в першому півріччі спостерігається хоч і незначне, але послідовне зростання економічних показників. Про це президент Віктор Янукович заявив під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій, повідомляє президентська прес-служба.

"Перше півріччя ми йдемо десь на рівні минулого року з невеликим поліпшенням у деяких секторах економіки. А друге півріччя ми бачимо по динаміці, що буде краще, ніж перше", - сказав президент.

- Виробництво автомобілів в Україні з початку року скоротилося майже втричі

Янукович заявив, що така ситуація була викликана труднощами в роботі Верховної Ради, що часто перешкоджало ефективним діям виконавчої влади, не давало своєчасно реагувати на виклики, що виникали у зв'язку з нестабільною економічною ситуацією у світі. "Але ми витримали. Ми використали всі наші можливості для того, щоб це не вплинуло негативно на життєдіяльність країни", - підкреслив Янукович.

Як повідомлялося, ВВП України падав у третьому і четвертому кварталах 2012 року. У цей час підконтрольна президентові Верховна Рада шостого скликання ще працювала. Дані щодо промислового виробництва на початку 2013 року говорять про поглиблення спаду в економіці. Міжнародний валютний фонд прогнозує нульове зростання ВВП за підсумками року.

Читайте також:

Янукович повідомив про плани активізувати падаючу економіку

Економісти напророкували Україні падіння економіки в 2013 році

Економіка України офіційно вступила в стадію рецесії

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...