Топ Новини

Вже через кілька років в інтернет може перейти половина банківських клієнтів

18 жовтня 2012 в 12:46
У довгостроковій перспективі популяризація інтернет-банкінгу призведе до здешевлення банківських продуктів та детінізації економіки за рахунок зменшення готівкових платежів.
internet.jpg
transCam, flickr.com

Інтернет-банкінг може швидко розвинутися в Україні, оскільки вигідний не тільки клієнтам (з точки зору економії як грошей, так і часу), але і державі, оскільки сприяє детінізації економіки за рахунок зменшення готівкових платежів. Однак для цього необхідний подальший розвиток нормативно-правової бази.

Сьогодні в Україні на інтернет-банкінг доводиться тільки близько 5% всіх банківських операцій. За словами директора з маркетингу та розвитку продуктів Platinum Bank Анджея Олійника, найбільше зростання демонструють платежі за комунальні послуги та поповнення мобільних телефонів.

Водночас на Заході за допомогою такого інструменту продаються не тільки банківські продукти, а й страхові, а також здійснюється торгівля цінними паперами, відзначає банкір.

«У Польщі близько 50% банківських клієнтів користуються інтернет-банкінгом. Нам здається, що в України є всі можливості досягти таких показників протягом декількох років», - вважає Олійник, аналізуючи перспективи розширення функціоналу інтернет-сервісів.

При цьому важливою умовою для розвитку інтернет-складової банківського бізнесу в Україні є вдосконалення законодавства, підкреслює експерт. Хоча певні кроки щодо стимулювання безготівкових платежів регулятором вже були зроблені, але попереду - ще багато роботи. На думку Олійника, в довгостроковій перспективі популяризація інтернет-банкінгу призведе до здешевлення банківських продуктів.

Читайте також:

Янукович схвалив поступовий перехід України на безготівкові розрахунки

Нацбанк пообіцяв, що обмеження готівкових розрахунків не торкнеться простих українців


Українці в інтернеті в основному спілкуються в соцмережах, читають новини і викачують фільми

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...