Топ Новини

Всесвітній банк захистить океани від виснаження

25 лютого 2012 в 07:51
Морські ресурси експлуатуються на межі можливостей. Всесвітній банк залучить 1,5 млрд доларів для захисту океанів від виснаження.

Президент Світового банку Роберт Зеллік, який залишить свій пост у червні 2012 року, оголосив про створення глобального альянсу, призначеного для порятунку і захисту світового океану. Зеллік пообіцяв залучити для реалізації цієї ініціативи 1,5 млрд доларів протягом п'яти років.

Це заяву він зробив на міжнародному саміті «Світові океани», який пройшов у Сінгапурі.

За словами Зелліка, для початку Світовий банк планує  залучити 300 млн доларів з власних резервів, а ще 1,2 млрд доларів - завдяки партнерам (урядам, приватному сектору та громадянському суспільству).

Океани «виробляють» близько 15% тваринного протеїну, а щорічний оборот рибної індустрії складає 25 млрд доларів. При цьому, на думку Зелліка, морські ресурси експлуатуються надмірно, з урахуванням швидко зростаючого населення в прибережних містах і кліматичних змін, що ведуть до виснаження ресурсів океанів.

За даними дослідження Світового банку, близько 85% світових рибних запасів наразі експлуатуються в або за межами своїх можливостей.

Зеллік також відзначив, що переговори про участь у глобальному альянсі ведуться з урядами Нової Зеландії, Австралії, Норвегії та Монако.

Читайте також

Глава Світового банку Зеллік йде у відставку

Глава Світового банку вірить в економіку США

Голова Світового банку закликав вжити термінових заходів для стабілізації економік США та Європи


Голова Світового банку попередив про нові небезпеки для світової економіки

 

За матеріалами: Би-би-си
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...