Влада Запоріжжя проти пільгових тарифів на електроенергію для ПП за рахунок інших споживачів

3 жовтня 2011 в 11:40
Влада Запоріжжя проти введення пільгових тарифів на електроенергію для приватних підприємств за рахунок інших категорій споживачів.
lep_energo_electric_electro_electrika_elektrichestvo.jpg
Ольга Дегтяренко, ZN.UA

Про це заявив журналістам начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької облдержадміністрації Євген Семечаєвський.

«Вимога керівництва приватного підприємства - Запорізького заводу феросплавів ввести пільговий тариф на електроенергію є неприйнятною, оскільки це вимагатиме підвищення енерготарифів для інших категорій споживачів», - заявив він. У той же час, за його словами, представники підприємства намагаються всілякими мітингами і акціями домогтися свого.

«Замість того щоб виганяти людей на мітинги під страхом звільнення і шантажувати місцеву і центральну владу, власники Запорізького заводу феросплавів краще б замислилися над питаннями модернізації та впровадження енергоефективного виробництва», - зазначив Семечаєвський.

Як повідомлялося, нещодавно працівники Запорізького заводу феросплавів пікетували Кабінет міністрів. Вони вимагали перевести завод з II класу споживання електроенергії на I клас. Поки цього не станеться, адміністрація підприємства має намір скорочувати людей. На заводі нещодавно працювали 3,5 тис. осіб, а наразі залишилося трохи більше 2 тис.

Нагадаємо, у 2008 році для стабілізації ситуації у гірничо-металургійному комплексі уряд розробив порядок встановлення роздрібних тарифів на електричну енергію для підприємств галузі. Згідно з ним, починаючи з листопада 2008 по червень 2010 року для таких підприємств, як Запорізький завод феросплавів встановлювалися спеціальні пільгові тарифи на електроенергію.

Окрім того, для зменшення економічного навантаження на Запорізький завод феросплавів у 2010 році «Запоріжжяобленерго» передало підприємству в оренду до 2011 року підстанцію Ф-2. Це дозволило заводу отримувати з січня по грудень 2010 року електроенергію за пільговими тарифами і виплатити дивіденди акціонерам у розмірі 94 млн грн.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...