Влада Білорусі прогнозує 100%-ю інфляцію за підсумками року

5 вересня 2011 в 15:33
Міністерство економіки Білорусі очікує, що рівень інфляції в країні цього року перевищить 100%, повідомило агентству "Інтерфакс-Захід" джерело в держорганах, ознайомлене зі сценаріями розвитку макроекономічної ситуації, які підготовлені відомством.
"Мінекономіки підготувало кілька сценаріїв розвитку макроекономічної ситуації. У кожному з них прогноз щодо інфляції - це тризначна цифра", - сказало джерело.
 
Він пояснив, що такий прогноз інфляції Мінекономіки розраховують з урахуванням очікуваної подальшої девальвації білоруського рубля в зв'язку з необхідністю уніфікації обмінних курсів, що спричинить подальше подорожчання імпорту, зростання витрат бюджету на соціальні виплати, сезонне подорожчання вартості житлово-комунальних послуг, а також через необхідність ліквідації диспаритету цін, що призводить до масового вивезення белоруських споживчих товарів у Росію.
 
Як повідомлялося, за січень-липень інфляція в Білорусі склала 41%, станом на 23 серпня приріст споживчих цін оцінювався Білстатом на рівні 50,3%. У середині вересня очікується відкриття на біржі додаткової сесії, де обмінний курс білоруського рубля буде визначатися на основі попиту і пропозиції.
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...