Вищий госпсуд провалив чергову спробу рейдерської атаки на землі академії наук

24 червня 2011 в 08:21
Вищий господарський суд України підтвердив необґрунтованість претензій Глевахівської селищної ради на землі Національної академії наук України площею майже 400 га.
zemlya_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Суд за участю представника Генпрокуратури України залишив без змін рішення судів першої та апеляційної інстанцій, якими відмовлено в позові Глевахівської селищної ради Васильківського району Київської області до державного підприємства «Дослідне сільськогосподарське виробництво Інституту фізіології рослин і генетики Національної академії наук України" про припинення права постійного користування землею, розташованою на території вказаної ради, повідомляє прес-служба ГПУ.

Зазначена земельна ділянка площею 387,19 га знаходиться у держвласності, належить до особливо цінних земель науково-дослідних установ, тому припинення права користування нею підприємства і передання її до земель запасу ради є необ
ґрунтованим і порушує інтереси держави, підкреслюють у Генпрокуратурі.

Як писало ZN.UA, Вищий господарський суд тричі (27.09.2010 р., 8.11.2010 р, 17.01.2011 р.) Відмовляв Глевахівській селищній раді у касcаційному провадженні, звертаючи увагу на численні порушення Господарського процесуального кодексу України, пропущені терміни касаційного провадження, а також вказуючи на те, що "наведені причини не є поважними".

Проте 27 травня ц.р. Вищий господарський суд прийняв рішення, яким без аргументованих пояснень відновив минулий процесуальний термін, прийняв касаційну скаргу Глевахівської селищної ради до касаційного провадження і призначив розгляд касаційної скарги на 23 червня.

Ситуація з незаконним захопленням земель Національної академії наук, розташованих поблизу смт. Глеваха Васильківського району Київської області, раніше детально висвітлювалась в нашому тижневику (NN
35, 41, 47 2009 р.).

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...