Вищий госпсуд підтвердив повернення державі заводу, який нібито продав Іващенко

5 липня 2011 в 13:49
Вищий господарський суд України залишив без зміни судові рішення першої та апеляційної інстанцій у справі про продаж цілісного майнового комплексу «Феодосійського судномеханічного заводу» загальною вартістю понад 70 млн грн.

Відповідачів зобов'язали повернути Міністерству оборони нерухоме та рухоме майно, придбане за недійсною угодою.

Таким чином Вищий госпсуд відхилив касаційну скаргу ТОВ «Авіа-Інвест» за позовом військової прокуратури ВМС України на користь Міноборони до зазначеного товариства та державного підприємства Міноборони «Феодосійський судномеханічний завод» про визнання недійсним договору купівлі-продажу від 19 січня 2010 року №001/002 і виконання наслідків недійсності угоди шляхом повернення майна.

Нагадаємо, Валерій Іващенко звинувачується в тому, що у листопаді 2009 року, обіймаючи посаду т.в.о. міністра оборони, зловживаючи службовим становищем, підписав план санації, який передбачає реалізацію цілісного майнового комплексу «Феодосійського судномеханічного заводу», внаслідок чого майно держпідприємства було реалізовано одній із приватних комерційних структур, що завдало збитків державі на суму 70,9 млн грн.

У той же час сам В.Іващенко вважає, що докази, зібрані проти нього Головним управлінням військових прокуратур ГПУ, доводять його невинність.

Зокрема, за словами В.Іващенка, продаж «Феодосійського судномеханічного заводу» відбувся всупереч його візам.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...