Топ Новини

Виробництво якісного бензину в Україні відклали до 2020 року

30 серпня 2012 в 19:16
Міненерговугілля пропонує відкласти заборону на використання бензину "старого" ​​стандарту Євро-3 до 2017 року. Нові стандарти Євро-4 пропонується ввести в обіг до 2021 року, а термін для Євро-5 взагалі не обмежений. Таким чином в уряді вкотре гальмують введення в Україні нових підвищених стандартів якості бензину.
benzin_zapravka_72.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України пропонує дозволити використання автомобільних бензинів і дизельного палива стандарту (екологічного класу) Євро-3 до кінця 2016 року, а стандарту Євро-4 - до кінця 2020 року.

Разом з тим термін для введення в обіг автомобільних бензинів класу Євро-5 не обмежений.

Відповідний проект постанови уряду "Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палив", розроблений Міненерговугілля, розміщений на сайті міністерства в четвер, 30 серпня.

- Україна гальмує перехід на нові стандарти якості бензину через інтереси вітчизняного бізнесу


Крім цього, проект техрегламенту дозволяє ще три роки з дня набрання ним чинності допускати в обіг раніше виготовлене паливо.

Нагадаємо, Україна вже неодноразово відкладала повний перехід на підвищені стандарти якості бензину, кожні півроку продовжуючи дію старих. "Останній" раз набули чинності нові стандарти якості для виробництва бензину в Україні - "Євро-4" і "Євро-5" повинні були з 1 липня цього року. Таке паливо містить менше сірки та інших шкідливих речовин у порівнянні з паливом стандартів "Євро-2" і "Євро-3", що дозволяє продовжити ресурс двигуна.

Раніше джерело в Міненерго пояснювало це тим, що високий попит на низькоякісне і більш дешеве паливо спостерігається з боку сільгоспвиробників.

Читайте також:

Хто платить за «дешевий» бензин?

В Україні будуть додавати в бензин біоетанол

АМКУ вимагав від заправок зробити А-95 більш доступним


У боротьбі держави за зниження витрат громадян, останні переплатили за бензин півмільярда

Ціни на паливо змусили українців в 2011 році суттєво знизити його споживання

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...