Топ Новини

Виробники горілки заборгували податковій майже 400 млн гривень ПДВ

23 листопада 2012 в 18:51
Завдання ліквідації тіньового ринку алкоголю «як явища» повністю провалене. За дев'ять місяців 2012 року державна податкова служба не змогла виконати навіть досить скромний план зі збору акцизного податку.

Реальна заборгованість провідних горілчаних компаній за 2012 з податку на додану вартість більш ніж у 3 рази перевищує офіційно оголошені Державною податковою службою дані. Про це у своїй статті для ZN.UA пише оглядач Юрій Бутусов.

«Завдання ліквідації тіньового ринку алкоголю «як явища» повністю провалене. За дев'ять місяців 2012 року державна податкова служба не змогла виконати навіть досить скромний план зі збору акцизного податку - 19,8 млрд грн. Так, зібрано за фактом на 1,6 млрд грн більше, ніж торік. Але 75% з цих додаткових надходжень зібрано з тютюнової галузі. Акциз на алкоголь збільшився всього на 300 млн грн», - відзначає автор.

При цьому, за офіційними даними, отриманими ZN.UA в надрах тієї ж Державної податкової служби, недоплата тільки податку на додану вартість по горілчаним компаніям становить 120 млн грн.

А за даними джерел ZN.UA в ДПС, реальна заборгованість провідних горілчаних компаній за 2012 вже складає всі 390 млн грн, які горілчаники перераховувати до бюджету не квапляться.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в статті Юрія Бутусова «Горілка виграла війну. Ринок алкоголю пішов у тінь».

Читайте також:

Горілчаний офшор у Криму обійшовся бюджету в 300 мільйонів

«Дзеркало тижня. Україна» допомогло податковій «додатково мобілізувати» понад 100 мільйонів гривень

Реформа «Укрспирту»: скільки витікає в податкові діри?

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...