Топ Новини

Вихід Греції з єврозони: вірогідність становить один до трьох

5 червня 2012 в 07:33
Вихід республіки з єдиної європейської валютної зони може стати наслідком відмови Афін від проведення реформ, яких вимагає "трійка" міжнародних кредиторів (ЄС, ЄЦБ і МВФ), і результатом призупинення фінансової підтримки з боку цих інститутів.
greeceflag_euro.jpg
Колаж, ZN.UA

У поширеному комюніке міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's кажуть, що ймовірність виходу Греції з єврозони становить щонайменше один до трьох.

В агентстві відзначають, що республіка може виявитися за бортом єдиної європейської валютної зони внаслідок відмови Афін від проведення реформ, яких вимагає "трійка" міжнародних кредиторів (ЄС, ЄЦБ і МВФ), і результатом призупинення фінансової підтримки з боку цих інститутів.

На думку експертів Standard & Poor's, при цьому сценарії економіці Греції може бути завдано серйозної шкоди, що призведе до дефолту і нездатності країни виконати свої боргові зобов'язання.

Тим не менш, у міжнародному рейтинговому агентстві вважають, що рішення Афін покинути єврозону не змусить інші слабкі у фінансовому плані країни послідувати цьому прикладу. "Ми вважаємо, що труднощі, з якими зіткнуться греки, зможуть переконати уряди інших держав покинути валютний союз", - висловили впевненість фахівці. Вони відзначили, що рішення Афін не призведе до подальшого зниження кредитних рейтингів інших європейських країн.

Нагадаємо, у середині травня МВФ призупинив контакти з Грецією, яку він кредитує разом з ЄС.

Читайте також:

Єврокомісія визначила шляхи для відновлення зростання економіки Греції


Грецьким банкам таємно виділили 100 млрд євро допомоги

G8 вирішила залишити Грецію в єврозоні

МВФ відмовився працювати з тимчасовим урядом Греції

Глава Єврокомісії пообіцяв утримати Грецію в єврозоні

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...