Топ Новини

Відкритий лист Президенту України Віктору Януковичу, Прем'єр-міністру України Миколі Азарову, голові Державної податкової служби України Олександру Клименку

12 листопада 2012 в 15:35
Шановні Вікторе Федоровичу, Миколо Яновичу, Олександре Вікторовичу! Колектив компанії IDS Group Ukraine закликає Вас негайно втрутитися з ситуацію, яка відбувається з нашим підприємством.

Шановні Вікторе Федоровичу, Миколо Яновичу, Олександре Вікторовичу!

Колектив компанії IDS Group Ukraine закликає Вас негайно втрутитися з ситуацію, яка відбувається з нашим підприємством.

Компанія IDS Group Ukraine є великим і відповідальним платником податків. За 2011 рік компанія сплатила понад 211 млн податків і зборів. Вже за перші 6 місяців 2012 року відрахування склали понад 140 млн грн.

Компанія входить до складу міжнародної групи IDS Borjomi International. А значить, протиправні дії проти нашої компанії будуть вкрай негативно оцінені міжнародною бізнес спільнотою, і  значною мірою зруйнують ті зусилля з поліпшення інвестиційного клімату України, які Ви вживаєте.

В даний час наші заводи в Моршині, Миргороді та Трускавці піддаються рейдерській атаці. Формальним приводом до арешту активів й рахунків та подальшому захопленню підприємств є надумані рішення податкової міліції та районних судів у Львівській та Полтавській областях. Відповідні рішення санкціоновані старшим слідчим податкової міліції Полтавської області Серяковим, суддею Київського районного суду м. Полтави Кузіної, прокурором Львівської області Василенко, суддею Сихівського районного суду Львівської області Борейко. Без здійснення належних дослідчих дій і з порушенням встановлених законом процедур порушуються кримінальні справи, проводяться обшуки в офісах та будинках керівників заводів.

На даний момент робота Миргородського заводу вже повністю зупинена. Адже це одне з ключових підприємств регіону, що було підтверджено візитом Миколи Азарова в серпні 2012. На черзі - Моршинський завод. Таким чином, близько 700 сімей у Львівській та Полтавській областях позбулися стабільної високооплачуваної роботи і засобів до існування, а державний і місцеві бюджети несуть невиправдані збитки. Як наслідок припинення роботи заводів без роботи залишаться понад 3500 осіб, які працюють у різних підрозділах IDS Group Ukraine.

Закликаємо Вас негайно зупинити свавілля контролюючих органів і повернути колективу підприємства право на працю, на гідну заробітну плату та можливість утримувати свої сім'ї.

З повагою,  

Колектив компанії IDS Group Ukraine

 ***

Компанія IDS Group Ukraine входить до складу міжнародної компанії IDS Borjomi International - провідний національний виробник, експерт в питаннях якості природних мінеральних вод, завдяки продукції, яка видобувається в екологічно чистих регіонах України і є еталоном якості за найвищими міжнародними стандартами.

Сьогодні IDS Group Ukraine виробляє та пропонує споживачеві збалансований портфель популярних мінеральних вод («Миргородська», «Моршинська», «Трускавецька», «Старий Миргород», «Сорочинська», «Аляска», «Аква Няня»), а також є ексклюзивним імпортером легендарної мінеральної води Borjomi в Україні.

Миргородський завод мінеральних вод - провідний вітчизняний виробник з багаторічним досвідом роботи та бездоганною репутацією. Підприємство оснащене сучасним обладнанням, сертифікованим за міжнародними стандартами, тому є одним з передових у вітчизняній галузі, а його персонал вважається одним із найбільш кваліфікованих в Україні.

Моршинський завод мінеральних вод «Оскар» - це потужне інноваційне підприємство, оснащене високотехнологічним устаткуванням. Лідер виробництва у сегменті газованих і негазованих столових вод. На заводі встановлено сучасне високотехнологічне обладнання, сертифіковане за міжнародними стандартами, зокрема - три лінії, які дозволяють розливати близько 900 тис. л «Моршинської» за добу.

* Опубліковано на правах реклами

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...