Топ Новини

Відкрити власний бізнес від сьогодні стане «набагато легше»

6 червня 2011 в 06:02
Закон України про забезпечення рівних стартових умов для початку ведення бізнесу сьогодні набув чинності.
open_DSC_4692_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури початку підприємництва", яким створюються однакові стартові умови для початку ведення бізнесу в Україні суб'єктами господарювання, набув чинності сьогодні, 6 червня, через 10 днів після опублікування його у газеті "Голос України".


Документом вводиться можливість для засновників юридичних осіб (окрім акціонерних товариств) створювати статутні фонди у розмірах і в складі, який їм необхідний для відкриття власної справи.

Законом також мінімізуються витрати власних коштів засновників на етапі створення юридичних осіб, які у даний момент витрачаються на сплату банкам при відкритті тимчасових рахунків і на внесення грошових коштів в якості внеску до статутного фонду до моменту проведення їх державної реєстрації як юридичних осіб, на оплату за нотаріальне засвідчення підписів засновників на установчих документах і рішення засновників або уповноваженого ними органу про створення юридичної особи.

Нагадаємо, Верховна Рада України (ВР) прийняла у другому читанні і в цілому урядовий законопроект про спрощення старту підприємництва 21 квітня. Президент України Віктор Янукович підписав закон №3263-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури початку підприємництва" 20 травня.

Реалізація закону дозволить спростити і оптимізувати процедури зі створення юридичних осіб різних організаційно-правових форм, що у свою чергу буде заохочувати підприємців до початку власної справи і сприяти покращенню умов для відкриття бізнесу за рейтингом програми Doing Business за критерієм «відкриття бізнесу».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...