Топ Новини

Ветеринари Росії та Білорусі їдуть з масштабною інспекцією в Україну

9 липня 2012 в 13:58
Фахівці країн-учасниць Митного союзу мають намір проінспектувати Держветфітослужбу України з метою перевірити спроможність вітчизняного відомства встановити безпеку продукції тваринного походження, що експортується у ці країни.
korova_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

На поточному тижні, з 9 по 20 липня, фахівці ветеринарної медицини України, Казахстану та Білорусі почнуть вивчення ефективності інспекційної системи Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, повідомили у прес-службі українського відомства.

Перш за все, фахівців Митного союзу буде цікавити, наскільки Держветфітослужба може гарантувати безпеку продукції тваринного походження, що експортується в Росію, Казахстан і Білорусь.

Також в рамках аудиту буде проведена перевірка продукції тваринного походження українських підприємств і зацікавлених в її постачанні на територію країн Митного союзу. Зокрема, ветспеціалісти мають намір проінспектувати 29 вітчизняних підприємств, що займаються виробництвом молочної, м'ясної та рибної продукції.

Серед них: ТОВ "Білоцерківський молочний комбінат", ТОВ "Данон Дніпро", ЗАТ "Лакталіс Миколаїв", Крижопільську філію ТОВ "Інтер Фуд", ТОВ "Люстдорф", ПАП "Медобори", ПАТ "Івано-Франківський м'ясокомбінат", ТОВ "Тавр-Плюс", ПАТ "АПК-Інвест", ТОВ "Виробниче об'єднання "Моліс". Також у програмі їхнього візиту запланована поїздка на ТОВ "Агро-Овен", ТОВ "Молочний Дім", ТОВ "Птахокомплекс "Дніпровський", ТДВ "Глобинський маслозавод", ПАТ "Бель Шостка України", ТОВ "Перший м'ясний дім "Полісся", ПАТ "Житомирський маслозавод", ТОВ "Андрушівський маслозавод", ДП "Старокостянтинівський молочний завод", ТОВ "Білогір'я молокопродукт", ДП м'ясокомбінату "Зоря", ТОВ "Компанія "Зевс ЛТД", ПАТ "Дубномолоко", ТОВ "ОНІСС", ТОВ "Джерело", ПАТ "ВО "Одеський консервний завод", ТОВ "Дружба Народів", ВАТ "Морська перлина", ТОВ "Інтерфлот".

Нагадаємо, у липні 2011 року за підсумками інспекції українських підприємств, що спеціалізуються на продукції тваринного походження, Митний союз (МС) прийняв рішення тимчасово обмежити імпорт м'ясо-молочної продукції з України.

Читайте також:

Росія має намір перевірити українські рибу і м’ясо

Україна знову відкрила кордони для білоруського молока

Безпольотну зону над Лівією почали забезпечувати літаки НАТО

Перед тим як дозволити імпорт українського сиру росіяни хочуть його спробувати

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...