Топ Новини

В уряді більше не хочуть покладатися на Фірташів, Пінчуків та Ахметових

4 серпня 2011 в 14:14
Україна повинна диверсифікувати структуру свого експорту, наголошують у вітчизняному МЗС, адже падіння у 2008-2009 роках експорту металургійної продукції на 60% і на 80% - експорту хімічної призвело до падіння на 15% ВВП України.

Як повідомляє прес-служба уряду, таку думку висловив заступник міністра закордонних справ України Віктор Майко у ході відеоконференції з регіонами, участь у якій взяли представники Львова, Дніпропетровська, Харкова та Одеси.

"Для того, щоб убезпечити себе від повторення подій 2008-2009 рр. на світовому ринку і не вводити економіку у стан колапсу, ми повинні працювати над тим, щоб структура та наповнення експорту були іншими", - зазначив дипломат.

У цьому контексті він наголосив, що зменшення на 60% експорту металургійної промисловості та на 80% - хімічної спричинило падіння ВВП України на 15%. "Аби запобігти подібному у майбутньому, потрібно здійснити низку кроків на державному рівні. Тож відповідно до доручення президента та уряду, ми сьогодні з міністерством економічного розвитку активно працюємо над створенням певної структури", - зазначив В.Майко.

Він уточнив, що йдеться про запровадження агенції для підтримки українських експортерів, а також фінансового інституту, який забезпечуватиме гарантування фінансових ризиків українських експортерів.

Як відомо, в Україні хімічну промисловість контролює бізнесмен Дмитро Фірташ, гірничо-металлургійний комплекс - бізнесмени Рінат Ахметов та Віктор Пінчук тощо.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...