Топ Новини

В «Укртелекомі» вважають, що економити на вихідній допомозі для працівників - це нормально

1 листопада 2011 в 08:08
Голова правління «Укртелекому» Григорій Дзекон вважає, що переведення працівників «Укртелекому» на 0,1-0,5 ставки замість звільнення з виплатою вихідної допомоги не порушує законодавства.
ukrtelekom7.jpg
ZN.UA

На запитання журналіста «В умовах приватизації містяться досить жорсткі обмеження на скорочення персоналу. Зараз, після приватизації, під час реорганізації має місце переведення співробітників на так звану неповну ставку (від 0,5 ставки до 0,1 ставки), що фактично змушує їх звільнятися самостійно», Григорій Дзекон відповів таким чином:

«Але ж формально ми нічого не порушуємо. Співробітник може відмовитися переходити на неповну ставку, подати до суду», пише
«КоммерсантЪ-Украина».

Голова правління «Укртелекому», який сьогодні перейде на посаду члена наглядової ради компанії повідомив також, що компанія весь час скорочувала співробітників і буде продовжувати це робити і надалі.

«У нас завжди було багато позовів, пов'язаних із персоналом: хтось образився, десь центр обслуговування скоротили. Випадки, подібні до тих, про які пише преса останнім часом, у нас були і до приватизації: приходили люди з прапорами до глави ФДМ Валентини Семенюк-Самсоненко, скаржилися, що їх звільняють. Якось вирішували завжди ці всі проблеми. А пік звільнень у нас не зараз, а у 2009 році був. "Укртелеком" виключно точно дотримується договору купівлі-продажу, акціонери від нас цього вимагають. Незадоволені серед персоналу будуть завжди з багатьох причин», - сказав Дзекон.

Раніше ZN.UA повідомляло, що трудовий колектив Регіонального центру технічної експлуатації транспортної телекомунікаційної мережі «Укртелекому» написав скаргу на ім'я прокурора Шевченківського району, звинувативши керівництво компанії у скороченні працівників.

Працівників установи перевели на 0,2-0,4 штатної одиниці посади.

«Фактично планується приховане масове скорочення працівників з грубим порушенням їх конституційних прав, умов приватизації суспільства і норм чинного законодавства,» - підкреслював трудовий колектив.

У серпні Фонд державного майна (ФДМ) України провів першу планову перевірку виконання умов договору-купівлі продажу 92,79% пакету акцій ВАТ «Укртелеком».

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...