В «Укроборонпромі» заявили, що галас з поставками БТРів до Іраку необгрунтований

21 травня 2012 в 18:35
У «Укроборонпромі» заявили, що процес підготовки до передачі Іраку другої партії бронетранспортерів БТР-4Е проходить нормально, а інформація про назрівання в Україні «нового збройного скандалу» у зв'язку з виявленням дефектів у партії з 62 БТР-4Е виглядає упередженою і необгрунтованою.
btr-4e.jpg
vestnik-rm.ru
Процес підготовки до передачі Іраку другої партії бронетранспортерів БТР-4 проходить нормально, а інформація в ЗМІ про нібито «назрівання» в Україні «нового збройного скандалу» виглядає упередженою і необгрунтованою.
 
Про це заявив радник генерального директора державного концерну «Укроборонпром» Володимир Мазін, коментуючи повідомлення в ЗМІ про виникнення проблем у ході реалізації контракту на поставку 420 БТРів до Іраку, зокрема в процесі здачі другої партії бронемашин.
 
«Все триває за планом», - сказав В.Мазін. «Можу сказати, - додав він, - шум здійнятий із нічого».
 
Джерело на ДП «Завод ім. Малишева» (співиконавець контракту - ред.), повідомило, що підприємство працює над підготовкою до відправки в Ірак другої партії БТР-4 у кількості 62 одиниці, паралельно приступивши до виробництва машин наступної піртії.
 
Як повідомляли сьогодні ЗМІ, фахівці з Багдада, які прибули в Україну за партією виготовлених для Іраку БТРів, нібито виявили суттєві дефекти в системах озброєння і управління вогнем.
 
Колісні БТР-4 розроблені Харківським конструкторським бюро ім. Морозова (ХКБМ), яке виступає основним виконавцем контракту на поставку 320 БТР-4 для Іраку.
До компетенції ХКБМ належить установка на БТР-4 бойового модуля «Парус», призначеного для стрільби з різних видів озброєння. До системи «Парус» входить автоматична гармата ЗТМ1, з якою, як пишуть ЗМІ, і виникли проблеми.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...