Топ Новини

В Україну в I кв. поставлено 1,9 млн мобільних – на 18% більше, ніж торік

27 травня 2011 в 06:14
За підсумками першого кварталу 2011 року обсяг постачань мобільних телефонів і смартфонів в Україну виріс на 18% порівняно з аналогічним періодом минулого року, і становить 1,9 млн. штук.

Як зазначають в аналітичній компанії IDC, «після вибухового зростання постачань мобільних пристроїв в 2010 році, коли продаж порівняно з 2009-м виріс удвічі, спостерігається деяка стабілізація ринку».

Найбільш інтенсивне зростання нині припадає на сегмент смартфонів – понад 150%. При цьому частка смартфонів у загальному обсягу мобільних пристроїв збільшилася до 18%.

На думку аналітика IDC Наталії Мілько, основними причинами такого стрімкого зростання в сегменті смартфонів є зростання кількості користувачів мобільного Інтернету, а також зменшення середньої вартості пристроїв. Так, середня ціна смартфону за рік знизилася приблизно на , тоді як у сегменті звичайних телефонів дана тенденція виражена дуже слабо. У 1-му кварталі 2011 понад половина реалізованих смартфонів потрапила в ціновий діапазон до 0, тоді як за підсумками 2010 даний показник становив 37%.

За оцінками IDC, торік до України було поставлено майже 8,7 млн мобільних телефонів і 966 тис смартфонів.

IDC (International Data Corporation) надає найважливішу інформацію про ринки інформаційних технологій і телекомунікацій у Центральній і Східній Європі. Понад 1000 аналітиків IDC в 110 країнах вивчають технології, тенденції і можливості галузі на світовому, регіональному і місцевому рівнях.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...