В Україну прибула місія МВФ

29 серпня 2012 в 07:31
Предметом перемовин між МВФ та українським урядом стануть питання бюджетного планування на 2013 рік, а також реформи енергетичного сектору та програми соціальної допомоги.
MVF_imf.jpg
колаж ZN.UA

Група експертів Міжнародного валютного фонду прибула в Україну для зустрічей із владою. Про це повідомили в київському офісі МВФ.

«Місія МВФ пробуде в Києві з 29 серпня по 5 вересня з метою обговорення технічних питань, що стосуються бюджету на 2013 рік, реформи енергетичного сектору та програм соціальної допомоги», - йдеться в заяві представника Міжнародного валютного фонду.

У травні цього року Україну вже відвідувала місія Міжнародного валютного фонду під керівництвом Кріса Джарвіса, яка вела в Києві переговори з представниками Кабміну і НБУ.

За підсумками роботи місія заявила, що МВФ повернеться до питання відновлення кредитування України в рамках програми співпраці, коли побачить готовність українського уряду виконати рекомендації фонду, зокрема, які стосуються підвищення цін на газ для населення.

Нагадаємо, МВФ у 2010 році схвалив програму stand-by, в рамках якої обіцяв до кінця 2012 року надати Україні кредит на загальну суму 15,5 млрд дол. Фонд виділив перші два транші на суму 3,4 млрд дол, але у 2011 році припинив фінансування через те, що Україна відмовилася збільшити тарифи для населення на узгоджені з кредитором 30% і для комунального сектору майже на 60%.

У 2011-2012 роках візити місій МВФ в Україну закінчувалися провалом переговорів.

Востаннє місія МВФ перебувала в Україні 21-28 травня. Глава місії МВФ Крістофер Джарвіс після завершення візиту до Києва заявив, що фонд готовий повернутися до обговорення питання фінансування України, однак лише після того, коли побачить намір влади країни продовжити реформи. Серед умов відновлення фінансування глава місії назвав підвищення цін на газ для населення, збільшення гнучкості курсу, забезпечення запланованого рівня дефіциту бюджету і вирішення низки завдань у банківському секторі.

Читайте також:

В Януковича вважають, що паузи у співпраці України та МВФ немає

МВФ оцінить бюджетне планування України на 2013 рік

МВФ не збирається розморожувати програму кредитування України
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...