Топ Новини

В Україну переказують в 7 разів більше грошей, ніж відправляють за кордон

26 квітня 2012 в 11:06
Міжнародні системи переказів в Україні слугують більше для передачі грошей з-за кордону.
koshelek_dollari_baksi_portmone_ruka_2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Міжнародними системами переказу коштів у І кварталі 2012 року в Україну надійшло на 6 млн, або у 7 разів більше, ніж було відправлено за кордон.

Такі дані опублікував Національний банк України (НБУ) у огляді щодо діяльності в Україні міжнародних систем переказу коштів, створених нерезидентами.

Зокрема загальна сума переказів, що надійшли в Україну за перші три місяці поточного року, становить 2 млн (в еквіваленті), тоді як сума переказів, відправлених з України, - 6 млн. Як зазначають у НБУ, це відповідно на 17% та 14% більше, ніж за цей же час у минулому році.

"Розподіл ринку між системами транскордонних переказів залишається нерівномірним. З використанням трьох систем у І кварталі 2012 року до України надійшло більше 50% від загальної суми", - йдеться в повідомленні Нацбанку.

Так, найпопулярнішою системою переказів залишається Western Union (35%), далі - "Юністрім" та "Золотая корона. Денежные переводы" (по 13%), а також MjneyGram - 9%.

Нагадаємо, раніше в НБУ повідомили, що сума грошових переказів трудових мігрантів і обсяг інвестицій в економіку України в 2011 році практично зрівнялися. За даними Нацбанку, обсяг приватних грошових перерахувань з-за кордону збільшився на 19,7%, до ,02 млрд, що практично еквівалентно обсягу прямих іноземних інвестицій, який склав ,2 млрд.

Читайте також:

НБУ думає, як змусити гроші «внутрішнього інвестора» працювати на економіку

Рівень тіньової економіки в Україні становить 52,8%

Італія може депортувати близько 350 тис. безробітних мігрантів

Українці із зарплатою в 33 тис. євро зможуть легалізуватися в Німеччині

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...