Топ Новини

В ООН поставилися скептично до пропозиції України створити на її території світовий резерв зерна

7 серпня 2011 в 13:03
Пропозиція уряду України створити на її території за егідою ООН світовий резерв зерна в обсязі 10-12 млн тонн навряд чи може бути реалізована. Про це агентству Bloomberg заявив економіст Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН Консепсьон Кальпе.
zerno_image-1.jpg
пресс-службы Кабинета министров Украины (kmu.gov.ua)

За його словами, країни «Великої двадцятки» в загалом  відкинули ідею створення світового резерву зерна. «Крім того, це дуже дорого. Я сумніваюся, що ООН або будь-яка інша організація погодяться нести фінансові витрати на такий великий резерв», - сказав він.

Як зазначає Bloomberg, міністри сільського господарства «Великої двадцятки» в червні дійсно домовилися вивчити питання створення локальних запасів продовольства на випадок надзвичайних гуманітарних ситуацій. Однак про створення світових резервів домовленостей не було.

Нагадаємо, що про пропозицію України створити світовий резерв зерна повідомив минулого тижня міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк. Метою такого резерву могли б стати інтервенції для регулювання цін у періоди низького експорту.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...