В Італії залишилося 100 днів, щоб уникнути дефолту

2 листопада 2011 в 08:32
Експерти Credit Suisse зробили невтішний прогноз: в Італії залишилося 100 днів до дефолту, пише Джуліано Балестрері у матеріалі, опублікованому в газеті La Repubblica.

«100 днів до дефолту. Це реальність, про яку повідомляють аналітики Credit Suisse. Без негайного здійснення структурних реформ Італія дуже швидко може скотитися до краху», - пише видання.

«Навряд чи комусь вдасться зупинити ці перегони. Принаймні, судячи з того, якими були справи колись. Ситуація стала критичною, коли прибутковість держоблігацій досягла порогу в 6%, а це точка неповернення: після подолання цього порогу залишаються 100 днів, щоб уникнути втручання з боку ЄС», - пояснює автор статті.

«Все відбувається як у фільмі «Назад у майбутнє»: на думку фінансових аналітиків, 6% - це точка безпеки. Після неї «буде майбутнє або крах!» Ця кінематографічна метафора прекрасно працює. Вчора поріг у 6% було перейдено вдруге після 28 липня. Тепер або уряд зуміє вжити негайних та ефективних заходів, які обіцяє Європейському союзу, або фінал вирішено: єдиним виходом з положення стане інтервенція міжнародних інститутів», - пише автор статті.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...