Топ Новини

В ГІУ вирішили повернути втрачену довіру населення до будівельної галузі та іпотеки

15 грудня 2011 в 16:20
Іпотека розвивається значно повільніше інших видів кредитування.
kyiv_sverxu_stoyka_dom_stroitelstvo_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Ми пропонуємо банкам-партнерам ресурс під 11 % річних для кредитування населення для придбання житла за фіксованою ставкою не вище 15 % річних у гривні строком до 30 років. На сьогодні це найвигідніші умови на ринку іпотечного кредитування. Щоб повернути втрачену довіру населення до будівельної галузі, ми кредитуємо саме завершення недобудованих об’єктів. Така практика вже себе виправдала і дає позитивні результати",— розповів під час прес-конференції голова ДІУ Віктор Миргородський.

Він повідомив, що у 2011 році ДІУ профінансувала добудову 23 об’єктів незавершеного житлового будівництва в Київській, Донецькій, Івано-Франківській, Харківській, Львівській областях, містах Севастополі і Києві. Обсяг фінансування склав понад 560 млн. грн. Станом на 15 грудня цього року введено в експлуатацію понад 90 тис. кв. м житла, а це понад 1 500 квартир.

В.Миргородський наголосив, що фінансування добудови цих об’єктів незавершеного житлового будівництва дозволить ввести в експлуатацію 370 тис. кв. м житла.

Загалом, за програмою ДІУ з фінансування добудови об’єктів незавершеного житлового будівництва, у 2011-2012 роках планується ввести в експлуатацію понад 500 тис. кв. м житла.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...