В АП готові розглянути зауваження протестуючих підприємців

14 січня 2011 в 12:24
В Адміністрації президента України готові розглянути зауваження обурених підприємців до Податкового кодексу, повідомила член переговорної групи Оксана Продан.

В Адміністрації президента України готові розглянути зауваження обурених підприємців до Податкового кодексу, повідомила член переговорної групи Оксана Продан.

«Ми зустрілися з Акімовою (перший заступник глави адміністрації президента Ірина Акімова). Вона сказала, що президент поставив завдання прописати в кодексі, щоб не було ніяких порушень прав суб'єктів підприємницької діяльності», - сказала вона після зустрічі з Акімовою в адміністрації президента у четвер, 25 листопада.

Продан додала, що при цьому в адміністрації висловили готовність розглядати побажання мітингувальників.

Водночас, вона зазначила, що сам Податковий кодекс можуть передати з парламенту до адміністрації президента не раніше п'ятниці ввечері і тільки в суботу зранку будуть готові попередні висновки. Висновки експертної групи з вивчення Податкового кодексу, створеної в адміністрації, будуть тільки у понеділок.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла Податковий кодекс 18 листопада. Введення документа в цілому передбачено з 1 січня 2011 року, в той же час, для низки норм передбачений перехідний період від трьох до шести місяців.

22 листопада на Майдані почалися акції підприємців, які протестують проти прийняття нового Податкового кодексу.

Кількість мітингувальників сьогодні перевищила 10 тисяч осіб.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...