В аеропорту «Бориспіль» не дають добудувати паркінг за 3500 дол за квадратний метр

21 червня 2012 в 13:35
Нова загальна кошторисна вартість автопаркінгу зросла порівнянно з раніше затвердженою до більш ніж 0,5 мільярда гривень (на 31%). У результаті вартість квадратного метра будівлі перевищила 3500 дол США.

На засіданні Кабміну 20 червня зазнала краху ще одна спроба затвердити скоригований проект і титул будівництва паркінгу на 2038 машино-місць у терміналі «Д» державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Проект і титул, раніше затверджені розпорядженням уряду № 372 від 27.04.2011 р. (за ініціативою Мінінфраструктури), відповідно до яких здійснюють будівельні роботи, передбачали будівництво паркінгу для підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату футболу Євро-2012.

Їхні зміна і перезатвердження, за задумом ініціаторів, необхідні для завершення будівництва та введення об'єкта в експлуатацію у передбачені терміни.

При цьому нова загальна кошторисна вартість автопаркінгу зросла порівнянно з раніше затвердженою до більш ніж 0,5 мільярда гривень (на 31%). У результаті вартість квадратного метра будівлі перевищила 3500 дол США.

Реалізація проекту здійснюють за рахунок  ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль». ! zn

Читайте також:

У «Борисполі» відкрився найбільший в Україні термінал

Китайці почнуть будувати електричку до Бориспіля відразу після закінчення Євро-2012

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...