Топ Новини

В Україну прибуває місія МВФ

27 березня 2013 в 09:52

Суть цієї місії полягає у продовженні переговорів з українською владою про нову угоду stand-by.

МВФ, Международный валютный фонд
Колаж ZN.UA

У середу, 27 березня, місія Міжнародного валютного фонду відвідає Україну, візит місії триватиме до 10 квітня.

Місія МВФ прибуде в Україну на прохання української влади для продовження переговорів про укладення нової угоди stand-by (SBA).

Нагадаємо, востаннє місія МВФ відвідала Київ 29 січня-12 лютого. Після цього МВФ заявив про можливість наступного візиту місії в Україну у березні.

Уряд України і МВФ мають намір обговорити умови нової програми кредиту stand-by на суму близько 15 млрд доларів.

Попередня програма кредитування stand-by закінчилася у кінці 2012 року. Фонд надав Україні лише 3,4 мільярда, призупинивши інші виплати, оскільки Україна не виконала низку вимог, зокрема, не були підвищені тарифи на газ і теплопостачання для населення.

У січні цього року Україна погасила транш кредиту МВФ у розмірі 408 млн дол. Проте виплати за кредитом істотно вплинули на зміну розміру національних валютних резервів.

Читайте також:

Уряд виконає "газові вимоги МВФ" за рахунок багатих

Україна виплатила ще $ 634 млн боргу МВФ

МВФ прогнозує стагнацію економіки України в поточному році

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • прадід 27 марта, 11:14 Досить залазити в кишені майбутніх поколінь! Без ніяких зовнішніх кредитів економіка України здатна обійтись. Достатньо відмовитися владі від втручання у ринкове ціноутворення безтоварними дооцінками результатів праці на суми ПДВ, акцизу та різних цільових зборів. Саме ці дооцінки разом із апріорі безтоварними баксами та євро спровокували світову фінансову кризу, коли збільшення маси грошей для оплати результатів праці збільшує дефіцит грошей для оплати самої праці. Удавка грошима дозволяє лише торгувати і не дає можливості щось виробляти... Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...