Усього 3% "ризикових" підприємств забезпечили половину надходжень з ПДВ

5 грудня 2011 в 08:16
Майже половина надходжень (48,2%) з податку на додану вартість (ПДВ) сплачені сумлінними платниками: за 10 місяців поточного року від таких них зібрано 25,8 млрд грн ПДВ. При цьому лише 3% підприємств "групи ризику" сплатили 27,7 млрд грн, або 51,8% від загального обсягу надходжень з цього податку.
_pdv_web1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Загалом за січень-жовтень 2011 року до бюджету надійшло 53,5 млрд. грн податку на додану вартість, повідомляє прес-служба Державної податкової служби України.

У відомстві кажуть, що досягти таких результатів вдалося за рахунок «запровадження комплексної системи запобігання та протидії процесам тінізації економіки». У ДПС запевняють, що це «мінімізує втручання у легальний бізнес, оскільки під критерії підпадає лише 3% платників, та виключає вплив людського фактору».

За рахунок впровадження зазначеного комплексу збір ПДВ, зокрема, у жовтні цього року зріс на 80% та склав 6,2 млрд грн проти 3,4 млрд грн на початок року.

По «ризикових» платниках, які знаходяться на відпрацюванні в органах ДПС, сплата податку збільшилась більш них вдвічі – з 1,6 млрд грн за лютий до 3,6 млрд грн за жовтень.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...