Топ Новини

Уряд зберіг прогнозний курс гривні на 2012 рік

2 липня 2012 в 14:43
Кабінет міністрів України, як і на початку року, перераховує можливі державні позики 2012 року в гривню за курсом 8,1 грн/$1.

Кабінет міністрів України, як і на початку року, зберіг прогнозний курс гривні на 2012 рік на рівні 8,1 грн/дол.

Це випливає із зареєстрованого у Верховній Раді законопроекту про внесення змін до держбюджету-2012, яким передбачається здійснення запозичень на рівні до 24,3 млрд грн, або до 3 млрд дол. При цьому, повинна бути проведена відповідна корекція граничного рівня дефіциту держбюджету і граничного рівня державного боргу.

«Законопроект розроблено з метою забезпечення реалізації проектів у сфері сільського господарства, а саме - закупівлі китайських засобів захисту рослин, насіння для сільськогосподарських культур, сільськогосподарського інвентарю та іншої сільгосппродукції для України або продажу українських злакових культур до Китаю, будівництва заводу засобів захисту рослин, переробки органіки - мінеральних добрив, та інших будівельних проектів в Україні, культивації землі, висадки тощо», - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Як повідомлялося, оголошений на початку лютого цього року Міністерством фінансів план фінансування загального фонду держбюджету-2012 року передбачав випуск єврооблігацій на 28,35 млрд грн або ,5 млрд, що відповідає курсу 8,1 грн/.

У той же час через несприятливу кон'юнктуру зовнішніх ринків у першій половині цього року Мінфін запозичив тільки на внутрішньому ринку. У той же час він активно просуває на ньому деноміновані у валюті облігації.

Читайте також:

Експерт: Девальвація все одно колись станеться


НБУ вперше за чотири місяці занепокоївся зростанням долара на міжбанку


Нацбанк очікує приплив валюти в Україну під майбутні вибори


НБУ в квітні майже подвоїв скупку валюти на міжбанку

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , УНІАН ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...