Топ Новини

Уряд Італії схвалив масштабну програму лібералізації економіки

21 січня 2012 в 08:59
Італія намагається домогтися зростання економіки, пом'якшивши адміністративні бар'єри для бізнесу.
italian-parliament_visittrentino.it.jpg
visittrentino.it

Уряд Італії схвалив масштабну програму лібералізації економіки. Це друга фаза антикризового плану, перша передбачає жорстке скорочення витрат лише в цьому році на 30 млрд. євро. Мета Риму - зменшити гігантський держборг, що перевищує 120% ВВП. Без зростання економіки це неможливо.

Прем'єр-міністр Маріо Монті закликав громадян підтримати реформи: «Кожен з нас, чи йдеться про приватних осіб, чи соціальні групи, у принципі надали б перевагу не радикальним змінам, а збереженню нинішнього стану речей. Проте ми також переконані в тому, що без цих заходів нам буде дуже складно знайти нові ресурси для перезапуску зростання нашої економіки».

Програма кабінету М.Монті передбачає зняття адміністративних бар'єрів для бізнесу, особливо малого, і полегшення доступу до низки традиційно «закритих» професій - наприклад, таксиста, фармацевта, адвоката, нотаріуса.

ОЕСР вважає, що це допоможе збільшити продуктивність праці в Італії на 14% протягом 10 років і дасть імпульс економіці. Уже минулого року в Італії почалася рецесія, цьогоріч ВВП, за прогнозами, може скоротитися на 1,5%


Читайте також

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...