Топ Новини

Уряд хоче позичити у населення 0 млн під 9,23% річних

7 вересня 2012 в 07:42
Держава вступає у конкуренцію з комерційними банками: Кабмін схвалив випуск казначейських зобов'язань для населення. Планується, що завдяки їм українці на два роки позичать Кабміну $200 млн, і зможуть на цьому заробити до 9,2% річних.
koshelek_dollari_baksi_portmone_ruka_2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Кабінет міністрів України доручив Міністерству фінансів випустити казначейські зобов'язання (КЗ) на пред'явника в документарній формі. Загальний обсяг випуску складе 0 млн, номінальна вартість одного паперу - 0, а термін обігу - два роки (24 місяці).

Відповідну постанову № 836 Кабмін схвалив 5 вересня.

Згідно з ним, кожна облігація буде містити чотири піврічних купони, розмір доходу за якими становить , що відповідає 9,2% річних.

Казначейські облігації "для народу": подробиці від Мінфіну та НБУ

Казначейські зобов'язання випускаються двома серіями "А" і "Б", обсяг випуску кожної - 0 млн за номіналом. Планується, що спочатку Мінфін позичить 0 млн, а потім ще 0 млн (казначейські облігації однієї серії розміщуються після продажу попередньої).

Продаж, виплата доходу та погашення зобов'язань проходитимуть у валюті випуску та за вибором фізичної особи у готівковій або безготівковій формі.

Як заявляли раніше у Мінфіні, операції будуть проходити без фінансового моніторингу (використовується державою для боротьби з відмиванням нелегально отриманих коштів) при обсязі до 150 тис. грн в еквіваленті.

Читайте також:

НБУ думає, як змусити гроші «внутрішнього інвестора» працювати на економіку

Мінфін запозичить фінансовий досвід Тимошенко

Мінфін вже залучив від продажу валютних облігацій 2,5 млрд і 300 млн євро

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...