Топ Новини

Уряд доопрацює держбюджет через 2-3 тижні

21 вересня 2012 в 12:38
У Кабміні запевняють, що новий проект бюджету «буде соціально спрямований і збалансований». Підготувати його обіцяють за 2-3 тижні.
gos_budjet_gosbudzhet_budzet1.jpg
ZN.UA

Кабінет міністрів України через 2-3 тижні повторно подасть до Верховної Ради доопрацьований проект державного бюджету на наступний рік, який 15 вересня повернув уряду на доопрацювання спікер Володимир Литвин.

Про це заявив 21 вересня у Краматорську Донецької області на брифінгу перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський. Він нагадав, що на сьогодні парламент ухвалив рішення працювати один раз на тиждень у пленарному режимі до завершення виборчої кампанії. «Відповідно, та кількість нормативних і законодавчих актів, яку їй необхідно прийняти, на мій погляд, не дозволяє якісно розглядати бюджет», - сказав перший віце-прем'єр.

«З точки зору підготовки (нового проекту бюджету) - це два, максимум три тижні, а ухвалення бюджету вже не від нас залежить», - сказав Хорошковський. Відповідаючи на питання про те, які економічні параметри будуть закладені в новому проекті бюджету, Хорошковський сказав, що про це поки говорити передчасно, однак все буде враховано, щоб бюджет був збалансованим. «Ви ж самі знаєте, що на сьогоднішній день нам Верховна Рада повернула цей документ. Тому зараз безглуздо, щоб не ятрити мізки, є сенс нам його доопрацювати і вже, безумовно, направити не тільки ті макроекономічні показники, які вказані в бюджеті, починаючи з номінального і реального ВВП, а також бюджету консолідованого та державного ... безумовно, нам необхідно додати і розрахунковий курс долара, і розрахункову величину вартості газу, і це, безумовно, вплине на всю економіку. І тільки після цього ми повторно подамо цей документ у Верховну Раду», - пояснив Хорошковський.

Він також висловив упевненість в тому, що новий проект бюджету «буде соціально спрямований і збалансований».

Як повідомлялося, уряд на засіданні 12 вересня схвалив проект держбюджету-2013, заснований на прогнозі зростання ВВП в наступному році на 4,5% (номінальний обсяг — 1,688 трлн грн) при інфляції 5,9%.

Дефіцит держбюджету-2013 пропонується в розмірі 27,8 млрд грн, або 1,65% ВВП (у 2012-му — 1,7% ВВП). При цьому доходи держбюджету-2013 можуть зрости на 6,4% в порівнянні з планом на 2012 рік — до 394,6 млрд грн, а сума видатків та кредитування з держбюджету збільшаться на 6,3% - до 434,6 млрд грн.

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин 17 вересня повідомив, що повернув проект державного бюджету-2013 на доопрацювання в Кабінет міністрів.

Читайте також:

Щось у них вийшло

Азаров зібрався «роздути» бюджет на 2013 рік у півтора рази — до 500 млрд грн

Міністр фінансів не знає ціни на газ і курс долара, закладених у бюджет-2013

В Януковича вже хочуть переписати бюджет Азарова — він не дуже реалістичний

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...