Уряд Грузії скоротить податки для малого та середнього бізнесу

12 лютого 2016 в 17:48

Плановані бюджетні скорочення будуть здійснюватися головним чином за рахунок скорочення адміністративних витрат.

georgia_finance
Скорочення податків не торкнеться банків, страхових компаній і мікрофінансових інститутів

Уряд Грузії схвалив план полегшення податкового навантаження на бізнес для стимулювання економічного зростання, передає Радіо Свобода.

12 лютого міністр фінансів цієї країни Нодар Хадурі заявив, що такий крок "прискорить зростання", але скоротить цього року надходження в бюджет на $ 160 млн.

За його словами, заплановані бюджетні скорочення будуть здійснюватися головним чином за рахунок скорочення адміністративних витрат.

Полегшення податкового тягаря не торкнеться банків, страхових компаній і мікрофінансових інститутів. Цей план ще повинні схвалити законодавці.

Грузинські опозиційні партії критикують владу за ручне управління.

Згідно з офіційними даними, протягом 2004-2012 роки зростання економіки в Грузії склало 7%, але лише 2,8% протягом 2015 року.

Читайте також: Євросоюз скасує візи для України та Грузії в середині 2016 року – Die Welt

Нагадаємо, Грузія подала заявку на Азіатському банку інфраструктурних інвестицій, який був офіційно відкритий у січні 2016 року. У квітні 2015 року посол КНР в Україні Чжан Сіюнь в інтерв'ю ZN.UA сказав, що Китай просуває ініціативу відродження "Шовкового шляху". "Згідно з картою стратегії "Одного поясу та одного шляху", вони проходять материки Азії, Європи і Африки, де з одного боку — активні економіки Східної Азії, з іншого — розвинені економіки Європи, а між ними пролягають великі землі держав з величезним потенціалом економічного розвитку", - зазначив він.

Зауважимо, що Грузія за підтримки міжнародних фінансових інститутів провела модернізацію транспортної інфраструктури. Мова йде про дороги національного і місцевого значення та інституційне посилення. З 1992 по 2012 рік Світовий банк надав позики для 52 проектів в Грузії на загальну суму 1,62 млрд дол.

За матеріалами: Радіо Свобода
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...