«Укрзалізниця» у 2011 році інвестувала в підготовку до Євро-2012 5,3 млрд грн

7 листопада 2011 в 11:48
«Укрзалізниця» в 2011 році інвестувала 5,3 млрд грн на виконання Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
ukrzaliznicyajpg.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба «Укрзалізниці», робота з підготовки залізничної інфраструктури здійснюється за багатьма напрямками. На напрямках впровадження швидкісного руху пасажирських потягів Львів-Здолбунів, Здолбунів-Шепетівка-Коростень-Київ, Київ-Полтава-Харків, Полтава-Красноград-Лозова, Лозова-Донецьк були виконані наступні ремонтно-колійні роботи: модернізація та капітальний ремонт пристроїв автоматики, телемеханіки та зв'язку; модернізація пристроїв електропостачання та будівельно-монтажних робіт.

Ведеться електрифікація ділянки впровадження швидкісного руху пасажирських потягів Полтава-Красноград-Лозова та будівництво тягової підстанції Сагайдак Південної залізниці.

Для розвантаження ділянок, якими курсуватимуть пасажирські потяги, проводиться комплексна модернізація залізничного напрямку Полтава-Бурти-Користівка. Зокрема, здійснюється модернізація та капітальний ремонт колії, модернізація пристроїв зв'язку та електрифікація дільниці Мала Перещепинська-Кременчук.

Також триває будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р.Дніпро в м. Києві. У даний час будується транспортна розв'язка «Видубичі».

Нагадаємо, що роботи з облаштування залізничної складової мосту, естакад правобережного і лівобережного підходів і Березняківського шляхопроводу, а також автомобільного проїзду з лівого на правий берег і з правого на лівий вже виконано.

З метою своєчасної підготовки технологічного вокзального комплексу станції Донецьк до Євро-2012 у 2011 році продовжується будівництво нового приміського вокзалу, суспільно-торгових і торгових комплексів, транзитного вокзалу для транзитних пасажирів і приміських пасажирів, а також реконструкція існуючого вокзалу станції Донецьк та благоустрій прилеглих територій. Також проводяться роботи з будівництва сучасного високотехнологічного центру (депо) з обслуговування швидкісних міжрегіональних електропотягів на ст. Дарниця.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...