Топ Новини

«Укрзалізниця» обіцяє до кінця року відремонтувати та ввести в експлуатацію всі зерновози

23 листопада 2011 в 09:23
Українські залізничники констатують потребу у максимальному залученні при перевезеннях врожаю 2011 року зерновозів, значна кількість яких вимагає деповського ремонту у зв'язку з досягненням межі міжремонтного пробігу.
ukrzaliznicya_vagonpoezd_vokzal__6798_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба «Укрзалізниці», для збільшення експлуатаційного парку зерновозів керівництвом відомства прийнято рішення про збільшення планів ремонту зерновозів у грудні поточного року удвічі.

Зокрема, деповським ремонтом буде оновлено 650 вагонів, а поточним ремонтом - понад 2,5 тис. одиниць техніки. Всі ці заходи дозволять ввести в експлуатацію вагони, які простоюють в очікуванні ремонту, і максимально задіяти цей рухомий склад у перевезенні зернових.

За 11 місяців 2011 року вагоноремонтними підприємствами України шляхом виконання деповського та капітального ремонту відновлено експлуатаційний ресурс 3,7 тис. зерновозів. Поточним ремонтом за цей самий період відремонтовано майже 20 тис. вагонів для перевезення хліба.

Таким чином, до кінця року «Укрзалізниця» відремонтує всі зерновози і введе їх у дію для перевезення врожаю.

Нагадаємо, що з початку 2011 року залізниці України вже навантажили понад 11 млн тонн зернових, зокрема, на експорт - 8,2 млн тонн.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...