Топ Новини

«Укрзалізниця» модернізує 100 тепловозів за 4 млрд грн

26 жовтня 2011 в 08:52
У локомотивному депо «Дарниця» відбулася нарада на тему прийомних випробувань модернізованого тепловоза М62 з використанням силового обладнання General Motors. Вартість модернізації М62 становить 16,6 млн грн. Роботи виконано в локомотивному депо «Ковель» Львівської залізниці.
zaliznicya_poezd_teplovoz_lokomotiv_2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба «Укрзалізниці» з посиланням на першого заступника генерального директора Миколу Сергієнка, у планах відомства модернізувати найближчим часом майже сто одиниць тепловозів. Передбачається, що це торкнеться не тільки тепловозів М62, а й інших типів.

«Якщо взяти до уваги вартість модернізованого рухомого складу, то вона повинна становити не більше 40% від нового. Це є світовою практикою, до якої ми прагнемо. Окрім того, не менше ніж наполовину має бути збільшено термін служби від встановленого заводом-виробником. Окупність поглибленої модернізації складе, за нашими підрахунками, п'ять років. Відбудеться це не тільки за рахунок економії палива та мастил, а й завдяки зменшенню, зокрема, витрат на технічне обслуговування рухомого складу», - розповів М.Сергієнко.

Відповідно до розроблених «Укрзалізницею» інвестиційних програм передбачено модернізацію 100 локомотивів серії ЧМЕ3, 30 секцій М62 і 70 секцій 2М62 протягом 2010-2015 років на орієнтовну суму 4 млрд 1136,2 млн грн з ПДВ.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...