Топ Новини

"Укрспирт" планує виробляти по 200 тис. тонн біоетанолу в рік

30 травня 2012 в 07:22
Колегія МінАП схвалила цільову держпрограму "Біоетанол", згідно якої налагодження виробництва альтернативних джерел палива є пріоритетом для держави.
svekla buryak.jpg
Цукрові буряки, з яких в Україні збираються виробляти біопаливо

Незабаром двадцять чотири вітчизняні спиртові заводи перепрофілюються на виробництво біоетанолу. «Укрспирт», котрий є державним монополістом у цій сфері, планує довести виробництво біоетанолу в 2013 році до 200 тис. тонн у рік.

Про це повідомив генеральний директор Державного підприємства (ДП) спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» Віктор Панков.

В Україні будуть додавати в бензин біоетанол

«Наразі, на розгляді в уряді знаходиться Концепція Державної цільової економічної програми «Біоетанол», в розробці якої брали участь державне підприємство «Укрспирт», Мінагрополітики, науковці та інші фахівці. Сьогодні (у вівторок, 29 травня, - ред.) під час Колегії у профільному міністерстві (МінАП - ред.) ця концепція була підтримана», - сказав Панков, повідомляє Agronews.

Очільник установи також зазначив, що налагодження виробництва альтернативних джерел палива є пріоритетом для держави.

«Єдиним критерієм, яким наразі керується «Укрспирт» при визначені заводів, які будуть перепрофільовані на виробництво біоетанолу, це наявність сировинної бази. Зокрема, це місця вирощування цукрових буряків і наявність цукрових заводів, які виготовляють малясу, що є основною сировиною для переробки», - повідомив Панков.

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада ухвалила закон про держпідтримку виробництва та споживання біопалива в Україні. Цим законом зокрема забороняється виробляти біоетанол на спиртових заводах, які виробляють спирт етиловий.

Читайте також:

Спирт під час чуми

«Укрспирт» не бажає виходити з тіні

В Україні бензин будуть добувати з цукрового буряка

Біодизель в Україні чи з України?

«Укрспирт» — найганебніша дірка держбюджету

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...