«Укрспирт» перевіряють СБУ і МВС. Без скандалу не обійшлося

27 січня 2012 в 12:43
Держконцерн «Укрспирт» нарешті перевіряють силові відомства. Першим результатом перевірки став гучний скандал.
За даними джерела ZN.UA в правоохоронних органах, наразі підрозділи по боротьбі з економічною злочинністю СБУ і МВС спільно з Держфінінспекцією здійснюють комплексну перевірку роботи «Укрспирту».
 
Першим результатом перевірки став гучний скандал - за даними джерела, щойно група співробітників правоохоронних органів прийшла з ордером на вилучення бухгалтерської документації, керівництво концерну заявило про несподіваний вихід із ладу всіх серверів бухгалтерії. Відтак відновити фінансову документацію «Укрспирту» за 2011 рік у повному обсязі виявилося неможливо. Тепер бухгалтерам доведеться освіжати пам'ять на допитах - за фактами фінансових порушень в «Укрспирті» порушено кримінальну справу.
 
Ринок алкоголю — повністю зарегульований, і відповідальність за ситуацію лежить на державних посадових особах. Вироб­ник спирту в Україні один-єдиний — державний концерн «Укр­спирт», що підлягає міністрові сільського господарства Миколі Присяжнюку.
 
Називати імена менеджерів «Укрспирту» немає сенсу, — ці далекі від легального бізнесу люди призначені багато в чому завдяки особистій увазі до алкогольного ринку з боку господарів «офісу» у провулку Рильського, 4, — народного депутата Юрія Іванющенка та його ділового партнера Івана Авра­мова. Останніх називають одноосібними розпорядниками всього алкогольного ринку України. Безпосередніми виконавцями їхньої волі називають Ігоря Сухо­но­сова та Юрія Дмитрієва. 
 
Детальніше читайте в свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в статті Юрія Бутусова ««Укрспирт» — найганебніша дірка держбюджету».
 
Читайте також:
 
 
 
 
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...